Çeşitlerine Göre

El Dokuma Halısı Yıkama

El dokuması halılar, el işçiliği olması sebebiyle benzeri olmayan, bu sebeple de fiyatları oldukça pahalı olan halılardır. İç mimari de sıklıkla tercih edilen bu kıymetli halıların temizlenmesi oldukça dikkat isteyen bir işlemdir. Profesyonel olmayan bir şekilde evde ya da merdiven altı yıkamacılarda yıkanan el dokuması halıların mutlaka renkleri birbirine geçecek bu da halının görüntüsünü önemli ölçüde bozacaktır.

El dokuma halı yıkama Eskişehir noktası olan Balım Yıkama, özel halıları kesinlikle tek tek yıkar. Her halı özelliğine göre uygun programa alınır ve narinliğine uygun şekilde yıkanır. Yüksek devirli sıkma işlemleri, kimyasal leke çıkarıcılardan tamamen kaçınılarak sürdürülen işlemlerin ardından halılar özel kurutma odalarına alınarak kurumaya bırakılır.

Balım Halı Yıkama’da El dokuması halılarda hiçbir renk bozulması, formunu kaybetme olmadan, ıslatılıp saatlerce bekletilmeden hızla yıkama sağlanır. Siz de kıymetli halılarınızın kıymetini kaybetmeden derinlemesine temizlenmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Not: Araçlarımız en az 10 metrekare halı için adresinize gelir, daha azı için 10 metrekare ücreti alınacaktır.

Balım Halı Yıkama İletişim Bilgileri

Adres: Emko Sanayi Sitesi D 11 Blok / No : 1 / ESKİŞEHİR

Gsm: 0551 102 86 16

Görseller