Hakkımızda

Balım Halı Yıkama, tamamı Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış, içeriğinde zararlı kimyasal barındırmayan bitkisel yıkama ürünleri ve profesyonel makineler kullanarak hizmet veren bir halı yıkama firmasıdır. Eskişehir halı yıkama firması olarak, maksimum hijyen getiren makinelerimiz, halıların doğal şartlarda kurumasına imkan veren kurutma odalarımız ve profesyonel bir ekiple hizmet vermekteyiz.

Bir halı kirlendiğinde bize emanet ediliyorsa onu çocukların üzerinde güvenle oyun oynayabileceği, tüm lekelerinden ve kirlerinden arınmış bir halı olarak teslim ediyoruz. Her müşterimize, her halı çeşidine aynı özeni göstererek Eskişehir’in en çok tercih edilen halı yıkama firmaları arasındaki yerimizi her geçen gün daha da sağlamlaştırmaktayız.

Üzerinde bazen bir bebeğin oyun oynağı, bir kedinin uyduğu, bir ailenin yemek yediği halılarda üstün hijyeni yakalamak Balım Halı Yıkama’nın en önemli kriteridir.  Firmamız Eskişehir’in her mahallesinden özel araçlarla gelip halılarınızı ücretsiz olarak toplamaktadır. Makine halısından el dokuma halı çeşitlerine kadar her halı için özel işlem Balım Halı Yıkama’da sizleri bekliyor.

 

Balım Halı Yıkama İletişim Bilgileri

Adres: Emko Sanayi Sitesi D 11 Blok / No : 1 / ESKİŞEHİR

Gsm: 0551 102 86 16