Hizmetlerimiz

Halı Yıkama

Halı yıkama, oldukça özen ve profesyonellik gerektiren bir iştir. Her evde, her mekanda farklı çeşitleri ile kullanılan halılar, aynı zamanda en çok kirlenen de eşyalardır.  Bu halıların fırçalarla ya da eski nesil otomobil yıkama aletleri ile yıkanması kirleri çıkarmaya değil aksine halıya daha da işlemesine sebep olabilmektedir.

Eskişehir halı yıkama firmaları arasında hizmet verirken Balım Halı Yıkama olarak amacımız kalitemizle öne çıkmak olmuştur. Bunun için de verdiğimiz hizmetlerde her zaman en küçük ayrıntıya bile önem vermekteyiz. Halı yıkanırken kullanılan suyun kireç derecesi, halı yıkama makinesinin ne kadar su ile çalıştığı, halının cinsi ve varsa lekesinin durumu, kullanılacak temizlik malzemesi ekibimiz tarafından yakından takip edilir.

Balım Halı Yıkama’nın kullandığı deterjanlar tamamen Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış, zararlı kimyasal içermeyen ürünlerdir. Yıl boyunca en kısa sürede teslimat garantimiz, temiz işlerimiz, ekonomik fiyatlarımızla sizlerin hizmetindeyiz.

Not: Araçlarımız en az 10 metrekare halı için adresinize gelir, daha azı için 10 metrekare ücreti alınacaktır.

Balım Halı Yıkama İletişim Bilgileri

Adres: Emko Sanayi Sitesi D 11 Blok / No : 1 / ESKİŞEHİR

Gsm: 0551 102 86 16